Menu Zamknij

Projekty

Zobacz najważniejsze projekty Fundacji

WYDARZENIE BIEGOWE CROSS KAMPINOS

Wydarzenie biegowe w Puszczy Kampinoskiej (woj. Mazowieckie)

Bieg terenowy Cross Kampinos to incjatywa sportowa zaingurowana w 2022 r. przez FUNDACJĘ W PODSKOKACH. Wydarzenie odbywa się w Puszczy Kampinoskiej nieopodal Warszawy, gdzie zarówno amatorzy jak i zawodowi biegacze mają szansę spędzić przyjemnie i aktywnie czas. Organizujemy 4 biegi – dystanse ultra 65km, maraton 42+km, półmaraton 21km i bieg 12km. Baza zawodów znajduje się w miejscowości Laski. Opócz startu i mety dla wszystkich dystansów biegacze i osoby towarzyszące znajdą tam piknikową atmosferę, wspólne kibicowanie, strefę sportu i relaksu, kramy i foodtrucki i animacje dla dzieci. 

W organizację wydarzenia zaangażowanych jest ok. 50 wolontariuszy. Dodatkowe wsparcie i sportową atmosferę zapewniają także organizatorzy zaprzyjaźnionych biegów partnerskich. 

Partnerem instytucjonalnym wydarzenia są Gmina Izabelin, Centrum Kultury Izabelin i Sołectwo Laski.

Zobacz więcej na stronie www.crosskampinos.pl lub Facebooku Cross Kampinos.

BIEG GÓRSKI ULTRAMARATON MAGURSKI

Nieodkryty Beskid Niski na biegowo (woj. Podkarpackie)

Ultramaraton Magurski to wydarzenie biegowe z wieloletnią tradycją, organizowane we wciąż nieodkrytym, mało turystycznym, a jakże pięknym Beskidzie Niskim. Wydarzenie dedykowane jest biegaczom z pewnym doświadczeniem w bieganiu po górach. W 2023 r. zostaną przygotowane 3 trasy – dystans ultra 74km, maraton 42km i kultowy bieg Magurun 22km. Baza zawodów w charakterze lokalnego pikniku mieści się w sercu regionu – w miejscowości Krempna. 

W organizację wydarzenia zaangażowanych jest ok. 50 wolontariuszy, a dodatkowe wsparcia zapewniają organizatorzy zaprzyjaźnionych wydarzeń biegowych. Patronem wydarzenia jak co roku jest Gmina Krempna.

Więcej informacje na www.magurski.com oraz na profilu Facebook Ultramaraton Magurski.

Partnerem wydarzenia Ultramaraton Magurski 2023 jest Podkarpackie.

TU NAS SPOTKACIE

Jako FUNDACJA W PODSKOKACH wspieramy także organizację innych projektów sportowych w całej Polsce. Spotkacie nas m.in.na:

Działamy razem?

Chętnie angażujemy się w projekty wpisujące się w cele i zadania naszej Fundacji.
Widzisz możliwość współpracy? Odezwij się do nas!